06/10/2024
Kochani dziś parę słów na temat serwisów i ograniczonego zaufania do serwisów dealerskich.
W ciagu ostatnich kilku lat można zaobserwować coraz częściej, że sieciówki i dealerzy (oczywiście nie tylko oni🙈 ) mają za nic ciężko zarobione pieniądze swoich klientów. Filmik przedstawia olej z auta, które dwa dni wcześniej było na wymianie oleju , filtra oleju i powietrza u dealera. To nie jest ani jedyny, ani najgorszy przypadek z jakim mieliśmy do czynienia. Za każdym razem klient otrzymuje nie małą fakturę, zostawia auto na caly dzień, a czasem i dłużej. Traci dzień pracy tylko po to, żeby dostać fakturę i wpis do książki serwisowej. Niestety nie dostaje tego, co najważniejsze.... niniejsze auto trafilo do nas tylko dlatego, że rozsypał się ślizg łańcucha rozrządu, dlaczego? No właśnie dlatego, że napinacz już nie działał tak, jak powinien. Drodzy klienci, uważajcie komu powierzacie swoje auta, oszustów jest mnóstwo, zdarza się, ze dzwoni do nas klient, pyta o koszt pelnego serwisu i dziwi się, czemu tak drogo- ano dlatego drogi Panie, że my serwisy wykonujemy zgodnie ze zleceniem i w dodatku nie na najtanszych olejach i filtrach, tylko na renomowanych i sprawdzonych. Nasi stali klienci mają tego świadomość i najczęściej nam zlecają zakup wszystkich potrzebnych czesci, ale ilosc ludzi oszukanych nadal jest zatrważająca... pozdrawiamy serdecznie i nie dajcie się oszukać.
Ps. Opisywany przypadek to smart forfour z 2019 roku z przebiegiem 67tys mil.