Mecitözü Otomotiv

Call Directions

Mecitözü Otomotiv Traktör ve Oto alım satım

Easy Paket 2022 model 1.6 dizel otomatik 40 bin km de 05326424784
15/02/2024

Easy Paket
2022 model
1.6 dizel otomatik
40 bin km de

05326424784

Volkswagen Transporter2.0 TDI 140 Hp2012 Model289,000 kmiki Parca Lokal Boyali675.000 TL 05326424784
19/01/2024

Volkswagen Transporter
2.0 TDI
140 Hp
2012 Model
289,000 km
iki Parca Lokal Boyali
675.000 TL

05326424784

HYUNDAİ İ20 MPI 1.4 STAYL2014 MODELOTOMATİK VİTESBENZİN76000 KM665.000 TL 05326424784
17/01/2024

HYUNDAİ İ20 MPI 1.4 STAYL
2014 MODEL
OTOMATİK VİTES
BENZİN
76000 KM
665.000 TL

05326424784

Toyota Corolla1.6 SolOtomatik Vites2004 Model270000 KmBel Alti Boyali, Sol ön çamurluk degisik,Hasar kaydi yok, Bakimlar...
13/01/2024

Toyota Corolla
1.6 Sol
Otomatik Vites
2004 Model
270000 Km
Bel Alti Boyali, Sol ön çamurluk degisik,
Hasar kaydi yok, Bakimlari yeni yapildi.
485,000 TL

05326424784

Opel Corsa “SATILDI”2011 Model1.4 twinport otomatik vites Lpg237,000 Km300,000 TL 05326424784
16/12/2022

Opel Corsa “SATILDI”
2011 Model
1.4 twinport
otomatik vites
Lpg
237,000 Km
300,000 TL
05326424784

SATILDI Ford Focus Trend 2006 ModelLpg & BenzinMotor yapili290,000 km Değişen yokYanlar BoyalıKaput, Tavan Boyasız260,00...
09/12/2022

SATILDI

Ford Focus
Trend
2006 Model
Lpg & Benzin
Motor yapili
290,000 km
Değişen yok
Yanlar Boyalı
Kaput, Tavan Boyasız
260,000 TL
05326424784

Renault Kango 1.5 Dizel2004 ModelBakımlı155.000 TL 05326424784
06/12/2022

Renault Kango
1.5 Dizel
2004 Model
Bakımlı
155.000 TL
05326424784

2017 fiorino 1,3 dizel premio 95psBeyaz 110.000kmBagaj kapağında göcük varHasar kaydı yok295.000 TL0532 642 47 84
12/09/2022

2017 fiorino
1,3 dizel premio 95ps
Beyaz 110.000km
Bagaj kapağında göcük var
Hasar kaydı yok
295.000 TL
0532 642 47 84

Ford Es**rt 1.6 lpg li1998 ModelKlima Yok 7 yildir kendimiz tarafindan kullanilmaktadir.Tek kapi Saci distan degisik 2 y...
28/10/2020

Ford Es**rt 1.6 lpg li
1998 Model
Klima Yok
7 yildir kendimiz tarafindan kullanilmaktadir.
Tek kapi Saci distan degisik
2 yil once kompile motor yapildi.
3 yil once kompile kaporta boya yapildi
Binecegimiz icin hic masraftan kacinilmadi
Aku Yeni
Egsoz kompile Yeni
On takim Yeni
33,000. TL
05326424784

SATILIK Honda Civic 1.6 Dizel Manuel2018 ModelHATASIZ BOYASIZ TRAMERSiZ14900 kmIŞIK Paket SPOR Paket05326424784
13/10/2020

SATILIK
Honda Civic
1.6 Dizel
Manuel
2018 Model
HATASIZ
BOYASIZ
TRAMERSiZ
14900 km
IŞIK Paket
SPOR Paket
05326424784

Address

BAHÇELİEVLER MAH. ZÜBEYDE HANIM Caddesi NO: 1
Mecitözü
19700

Telephone

+905326424784

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Mecitözü Otomotiv posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share