Ns Otomotiv Hasarlı Araç

Directions Website

Ns Otomotiv Hasarlı Araç İzmir Bornova 2. Sanayi
HASARLI ARAÇ ALIM SATIM
ÇIKMA YEDEK PARÇA
0532 599 97 80
0532 749 67 75

ARABA BUGUN VIZDEN GECTI 08.10.2027 YENI VIZELI 2027YE KADAR 2000 MODEL465.000 KMLASTIK IYISANZIMAN IYI 165.000 TL  ̇v
08/10/2026

ARABA BUGUN VIZDEN GECTI 08.10.2027 YENI VIZELI 2027YE KADAR
2000 MODEL
465.000 KM
LASTIK IYI
SANZIMAN IYI

165.000 TL ̇v

2004 MODEL1.6 BENZINLI400.000 KMMOTOR SIFIR MANUEL CEKME BELGELI 0542 775 70 20
03/10/2026

2004 MODEL
1.6 BENZINLI
400.000 KM
MOTOR SIFIR
MANUEL
CEKME BELGELI

0542 775 70 20

2007 MODEL 500.000 KMVIZEDEN DOLAYI CEKME BELGELIHIDROLIK PISTONLU495.000 TL  ̇v
09/09/2026

2007 MODEL
500.000 KM
VIZEDEN DOLAYI CEKME BELGELI
HIDROLIK PISTONLU
495.000 TL ̇v

09/09/2026
2022 Model Plakali Ruhsatli HASAR KAYITSIZ 210.000 KMDE KlimaliMotor hasarliDizel315.000 TL    ̇v
01/06/2026

2022 Model Plakali Ruhsatli
HASAR KAYITSIZ
210.000 KMDE
Klimali
Motor hasarli
Dizel
315.000 TL ̇v

BMW F10 2011 MODELMOTOR SIFIR YAPILI SANZIMAN YAPILI405.000 KMPLAKALI RUHSATLI HASAR KAYITSIZ      ̇v
08/05/2026

BMW F10 2011 MODEL
MOTOR SIFIR YAPILI SANZIMAN YAPILI
405.000 KM
PLAKALI RUHSATLI HASAR KAYITSIZ ̇v

2022 Model 2.0 BlueHDİ Pejo Expert 5+1 City VanOrjinal 57.000 Km Expertiz:Sağ Ve Sol Çamurluk Boyalı Kaput Değişen- Sağ ...
28/04/2026

2022 Model
2.0 BlueHDİ
Pejo Expert 5+1 City Van
Orjinal 57.000 Km

Expertiz:
Sağ Ve Sol Çamurluk Boyalı
Kaput Değişen- Sağ Şase İşlemli
Airbag İşlemli
506.000 tl ağır hasarlı

Motor Bakımları Yapıldı
Motor Mekanik Kusursuz

Fiyat: 695.000 TL

Not: Aracın Arka 3 lü koltuğu yoktur. ancak orjinal camlıdır. Ruhsat kaydı 5+1 dir. ̇v

DEĞİŞEN YOKUFAK TEFEL LOKAL VAR390.000 KMDE1.8COMFORT257.500 TL     ̇v
23/04/2026

DEĞİŞEN YOK
UFAK TEFEL LOKAL VAR
390.000 KMDE
1.8
COMFORT

257.500 TL ̇v

2018 MODELPLAKALI RUHSATLI HAYALET CAM TAVAN EN DOLUSU GENIS EKRAN ELEKTRIKLI EL FRENI DIZEL OTOMATIKHASAR KAYDI 68.000 ...
21/04/2026

2018 MODEL
PLAKALI RUHSATLI
HAYALET CAM TAVAN EN DOLUSU GENIS EKRAN ELEKTRIKLI EL FRENI
DIZEL OTOMATIK
HASAR KAYDI 68.000 TL
266.000 KMDE

890.000 TL ̇v

Address

Kazımdirik Mahallesi 378 Sk
Izmir

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Ns Otomotiv Hasarlı Araç posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share

Category