KSK OTO

Call Directions Website

KSK OTO Araç Alım-Satım
Adres:Fevzi Çakmak mahallesi 758/5 sk. no:8/A
Gaziosmanpaşa/İstanbul
İletişim:0546 299 1968
0532 399 1968

2019 MODELFORD FOCUS1.5 TDCI TREND-X66.000 KMSAHİBİNDEN İLAN NO:998053467
07/02/2022

2019 MODEL
FORD FOCUS
1.5 TDCI TREND-X
66.000 KM
SAHİBİNDEN İLAN NO:
998053467

2010 MODELPEUGEOT 2071.4 TRENDYOTOMATİK VİTES123.000 KMSahibinden ilan numarası:996957435
03/02/2022

2010 MODEL
PEUGEOT 207
1.4 TRENDY
OTOMATİK VİTES
123.000 KM
Sahibinden ilan numarası:
996957435

2021 MODELSKODA SUPERB5000 KMPRESTIGE Sahibinden İlan Numarası:996955179
03/02/2022

2021 MODEL
SKODA SUPERB
5000 KM
PRESTIGE
Sahibinden İlan Numarası:
996955179

2005 MODELHYUNDAI GETZ1.5 CRDI COOLMANUEL VİTES159.000 KMİLAN NO:991643587
15/01/2022

2005 MODEL
HYUNDAI GETZ
1.5 CRDI COOL
MANUEL VİTES
159.000 KM
İLAN NO:
991643587

2006 MODELBMW 3.20dOTOMATİK VİTES209.000 KMİLAN NO:991636602
15/01/2022

2006 MODEL
BMW 3.20d
OTOMATİK VİTES
209.000 KM
İLAN NO:
991636602

2000 MODELFIAT PALIO1.6 HL 285.000 KMİLAN NO:991459066
14/01/2022

2000 MODEL
FIAT PALIO
1.6 HL
285.000 KM
İLAN NO:
991459066

2010 MODELMERCEDES BENZCLC 160 EMOTION OTOMATİK VİTES168.000 KMİLAN NO:988865320
14/01/2022

2010 MODEL
MERCEDES BENZ
CLC 160 EMOTION
OTOMATİK VİTES
168.000 KM
İLAN NO:988865320

2005 MODELRENAULT SCENIC1.5 DCI PRIVILEGE191.000 KMİLAN NUMARASI:985077194
27/12/2021

2005 MODEL
RENAULT SCENIC
1.5 DCI PRIVILEGE
191.000 KM
İLAN NUMARASI:
985077194

2003 MODELOPEL VECTRA2.0 DTI COMFORT234.000 KMİLAN NO:978333783
29/11/2021

2003 MODEL
OPEL VECTRA
2.0 DTI COMFORT
234.000 KM
İLAN NO:978333783

ALFA ROMEO2.0 TS 156185.000 KMMANUEL VİTESİLAN NUMARASI:976285439
22/11/2021

ALFA ROMEO
2.0 TS 156
185.000 KM
MANUEL VİTES
İLAN NUMARASI:
976285439

Address

Istanbul

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00
Saturday 09:00 - 17:00

Telephone

+905462991968

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when KSK OTO posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share