HAT Otomotiv

Directions Website

HAT Otomotiv 2. 🅴🅻🅳🅴 1. 🆃🅴🆁🅲🅸🅷

2025 AUDİ A3 35 TFSİ ADVANCED MHeVCAM TAVANLI12.000 KmYETKİLİ SERVİS GARANTİLİİLK SAHİBİNDEN
09/10/2026

2025 AUDİ A3
35 TFSİ ADVANCED MHeV
CAM TAVANLI
12.000 Km
YETKİLİ SERVİS GARANTİLİ
İLK SAHİBİNDEN

2023 RENAULT CLİO 1.0 TCe JOY X-Tronic43.000 KmBAKIMLI OTOMATİK VİTES
07/10/2026

2023 RENAULT CLİO
1.0 TCe JOY X-Tronic
43.000 Km
BAKIMLI
OTOMATİK VİTES

2023 RENAULT CLİO 1.0 TCe JOY X-Tronic43.000 KmFULL BAKIMLI
07/10/2026

2023 RENAULT CLİO
1.0 TCe JOY X-Tronic
43.000 Km
FULL BAKIMLI

2004 VW TRANSPORTER 2.5 TDİ 130 HP YARIM CAMLI VANFULL BAKIMLI
06/10/2026

2004 VW TRANSPORTER
2.5 TDİ 130 HP
YARIM CAMLI VAN
FULL BAKIMLI

2019 CİTROEN C5 AİRCROSSFEEL ADVENTURE1.5 BlueHDi 130 HP EAT8151.000 KmFULL BAKIMLI
06/10/2026

2019 CİTROEN C5 AİRCROSS
FEEL ADVENTURE
1.5 BlueHDi 130 HP EAT8
151.000 Km
FULL BAKIMLI

2007 FORD TOURNEO CONNECT1.8 TDCi 110 HP GLX335.000 Km MOTOR YÜRÜYEN SORUNSUZFULL BAKIMLI
06/10/2026

2007 FORD TOURNEO CONNECT
1.8 TDCi 110 HP GLX
335.000 Km
MOTOR YÜRÜYEN SORUNSUZ
FULL BAKIMLI

2021 RENAULT CLİO1.0 TCe JOY X-Tronic85.000 KmOtomatik Vites
05/10/2026

2021 RENAULT CLİO
1.0 TCe JOY X-Tronic
85.000 Km
Otomatik Vites

2020 Seat ATECA1.5 EcoTSi FR DSG116.000 KmBAKIMLARI YENİFull + Full
30/09/2026

2020 Seat ATECA
1.5 EcoTSi FR DSG
116.000 Km
BAKIMLARI YENİ
Full + Full

2005 NİSSAN PATHFİNDER 2.5 DCi 174 HP 4x4 SORUNSUZFULL + FULL FULL BAKIMLI
29/06/2026

2005 NİSSAN PATHFİNDER
2.5 DCi 174 HP
4x4 SORUNSUZ
FULL + FULL
FULL BAKIMLI

2000 FİAT PALİO1.4 EL FULL BAKIMLIYAKIT CİMRİSİ
29/06/2026

2000 FİAT PALİO
1.4 EL
FULL BAKIMLI
YAKIT CİMRİSİ

Address

Mesudiye Mahallesi Çiftlik Sokak No= 5/D GALERİCİLER SİTESİ
Inegol
16400

Opening Hours

Monday 08:30 - 20:00
Tuesday 08:30 - 20:00
Wednesday 08:30 - 20:00
Thursday 08:30 - 20:00
Friday 08:30 - 20:00
Saturday 08:30 - 17:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when HAT Otomotiv posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share