trmotors17

Call Directions Website Contact the business

trmotors17 MOTORLU ARAÇLAR ALIM SATIM FİRMASI

TOYOTA COROLLA1.33 BENZİN 2015 MODEL 34 BİN KM MANUEL HATASIZ
28/09/2022

TOYOTA COROLLA

1.33 BENZİN

2015 MODEL

34 BİN KM

MANUEL

HATASIZ

VW BETTLE1.2 TSİ  105 HP 2015 MODEL 72 BİN KM DSG FULL DONANIM
25/09/2022

VW BETTLE

1.2 TSİ 105 HP

2015 MODEL

72 BİN KM

DSG

FULL DONANIM

2021 TRİUMPH GT 900 400 KM’de 900 CC -SÜRÜŞ MODLARI -VİRAJ ABS VE ÇEKİŞ KONTROL -BREMBO FRENLER -TOPCASE-7 İNC LED EKRAN...
11/08/2022

2021 TRİUMPH GT 900

400 KM’de

900 CC

-SÜRÜŞ MODLARI
-VİRAJ ABS VE ÇEKİŞ KONTROL
-BREMBO FRENLER
-TOPCASE
-7 İNC LED EKRAN
-ELCİK ISITMA

AUDİ A3 SPORTBACK 30TDI SPORT S-TRONİC2019 MODEL LED FAR GRUBUKAYAR SİNYALLERHATA BOYA KUSUR YOK
11/07/2022

AUDİ A3 SPORTBACK

30TDI SPORT S-TRONİC

2019 MODEL

LED FAR GRUBU

KAYAR SİNYALLER

HATA BOYA KUSUR YOK

BMW 5.20İ 2015 MODEL 97 BİN KM ORJİNAL PREMİUM PAKET -VAKUM KAPILAR -ELEKTRİK / HAFIZA KOLTUK-ELEKTRİKLİ BAGAJ-HAYALET G...
08/07/2022

BMW 5.20İ

2015 MODEL

97 BİN KM

ORJİNAL PREMİUM PAKET

-VAKUM KAPILAR
-ELEKTRİK / HAFIZA KOLTUK
-ELEKTRİKLİ BAGAJ
-HAYALET GÖSTERGELER
-SÜRÜŞ MODLARI
-ISITMALI / ELEKTİKLİ DİREKSİYON

FİAT DOBLO 2016 MODEL PREMİO PLUS1.3 MULTİJET 95 BİN KM 3 BOYA.      (kapılar )1 DEĞİŞEN (çamurluk )5 BİN TRAMER
24/06/2022

FİAT DOBLO

2016 MODEL PREMİO PLUS

1.3 MULTİJET

95 BİN KM

3 BOYA. (kapılar )
1 DEĞİŞEN (çamurluk )
5 BİN TRAMER

VW POLO 2013 MODEL 50 BİN KM 1.4 BENZİN MANUEL
21/06/2022

VW POLO

2013 MODEL

50 BİN KM

1.4 BENZİN

MANUEL

NİSSAN MİCRA 2011 MODEL 1.2 TEKNA 114 BİN KM HATASIZ
07/05/2022

NİSSAN MİCRA

2011 MODEL

1.2 TEKNA

114 BİN KM

HATASIZ

FİAT EGEA 2016 MODEL 1.3 MULTİJET 125 BİN KM
29/04/2022

FİAT EGEA

2016 MODEL

1.3 MULTİJET

125 BİN KM

27/04/2022

Address

Çanakkale

Opening Hours

Monday 09:00 - 18:00
Tuesday 09:00 - 18:00
Wednesday 09:00 - 18:00
Thursday 09:00 - 18:00
Friday 09:00 - 18:00
Saturday 09:00 - 18:00
Sunday 09:00 - 18:00

Telephone

+905331375437

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when trmotors17 posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to trmotors17:

Shortcuts

Share