21/11/2023
Pamätám si na dobu, keď sme ako deti mali doma smetiarske auto. Všetci sme sa na ňom radi vozili.., Sadli sme si naň obkročmo a nohami sa odrážali dopredu. Bol to neuveriteľný zážitok. Dnes je skvelé sa na ňom previezť z kabíny vodiča a vyskúšať, či na nom všetko funguje.. Vedeli ste o tom, že aj smetiarske vozidlá musia absolvovať technickú a emisnú kontrolu každý rok? Potrebuje aj vaše vozidlo technickú a emisnú kontrolu? Neváhajte a objednajte sa u nás…!