23/12/2025
Mamy to!
Renifer przeszedł tuning!
Zmieniliśmy mu sanie na V8 i naładowaliśmy świąteczną energią. ☺️😉
Życzymy Wam Świąt pełnych mocy, adrenaliny i zero usterek pod choinką! Niech Nowy Rok jedzie gładko i bez kolizji.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Zespół P.H.U OS-CAR
🎄