DKS Serwis

Zadzwoń Wskazówki dojazdu Strona internetowa Kontakt: firmę

DKS Serwis Najlepszy warsztat samochodowy w Warszawie! Kompleksowe usługi dla motoryzacji najwyższej jakości!

Wykonujemy badania techniczne - przeglądy: motocykli, motorowerów, samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 t., także zasilanych gazem. Posiadamy serwis samochodowy i na miejscu wykonujemy przeglądy okresowe a także służymy pomocą w sprawach technicznych oraz naprawach pojazdów. Współpracujemy z firmami z renomą i długoletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę doskonałych kierowców zapewniających zabezpieczenie logistyczne.

18/09/2026

🔧 Co mechanik widzi pod samochodem, czego Ty nie zobaczysz podczas normalnej jazdy?

Samochód na podnośniku wygląda zupełnie inaczej niż z perspektywy kierowcy.

Podczas przeglądu możemy sprawdzić m.in.:

• wycieki oleju, płynu chłodniczego czy innych płynów
• luzy w zawieszeniu – np. na sworzniach, tulejach czy końcówkach drążków
• stan amortyzatorów i sprężyn
• przewody hamulcowe i elementy układu hamulcowego
• osłony przegubów i półosie
• układ wydechowy – mocowania, uszkodzenia i korozję
• stan podwozia i elementów mocujących
• ślady wcześniejszych napraw lub uszkodzeń

I właśnie dlatego niektóre usterki można wykryć zanim kierowca zacznie je wyraźnie odczuwać.

Najpierw sprawdzamy. Potem wyjaśniamy, co znaleźliśmy. Dopiero później wspólnie decydujemy o naprawie.

📍 DKS Serwis | ul. Powązkowska 12, Warszawa
📞 513 127 727

🚗 Samochód ściąga w jedną stronę? Nie zawsze winna jest geometria.Jeśli podczas jazdy samochód wyraźnie ucieka w prawo a...
14/09/2026

🚗 Samochód ściąga w jedną stronę? Nie zawsze winna jest geometria.

Jeśli podczas jazdy samochód wyraźnie ucieka w prawo albo w lewo, nie warto od razu zakładać, że wystarczy ustawić geometrię kół.

Przyczyn może być kilka:

🔧 Niewłaściwe ciśnienie w oponach – nawet niewielka różnica między kołami tej samej osi może wpływać na prowadzenie.

🔧 Nierównomierne zużycie opon – szczególnie jeśli bieżnik zużywa się mocniej po jednej stronie.

🔧 Nieprawidłowa geometria zawieszenia – zbieżność czy kąty ustawienia kół mogą zmienić się np. po mocniejszym uderzeniu w krawężnik lub dziurę.

🔧 Zużyte elementy zawieszenia lub układu kierowniczego – luzy na sworzniach, tulejach czy końcówkach drążków mogą wpływać na stabilność samochodu.

🔧 Problem z hamulcem – jeśli jedno koło ma większy opór, samochód może ściągać podczas jazdy lub hamowania.

Dlatego prawidłowa diagnoza nie powinna zaczynać się od wymiany części „na próbę”.

Najpierw sprawdzamy, skąd bierze się problem. Dopiero później proponujemy konkretną naprawę.

Jeżeli Twój samochód zaczął ściągać na jedną stronę, warto sprawdzić to zanim problem zacznie wpływać na opony, zawieszenie albo bezpieczeństwo jazdy.

📍 DKS Serwis – ul. Powązkowska 12, Warszawa
📞 513 127 727

Najpierw diagnoza. Potem wspólna wycena. Dopiero później naprawa.

🚗 Posiadanie własnego samochodu to nie tylko wygoda i swoboda podróżowania, ale także odpowiedzialność za jego utrzymani...
09/09/2026

🚗 Posiadanie własnego samochodu to nie tylko wygoda i swoboda podróżowania, ale także odpowiedzialność za jego utrzymanie.

Dbanie o samochód nie musi być skomplikowane. Kilka prostych rzeczy może uchronić Cię przed większymi awariami i niepotrzebnymi wydatkami:

🔧 Regularnie wykonuj przeglądy
🛢️ Kontroluj olej i płyny eksploatacyjne
🛞 Sprawdzaj ciśnienie i stan opon
🧽 Dbaj o samochód i jego nadwozie
⚠️ Nie ignoruj niepokojących objawów
🔩 Serwisuj auto zgodnie z zaleceniami producenta

Pamiętaj — regularna kontrola samochodu to nie tylko oszczędność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Jeśli nie wiesz, czy Twoje auto wymaga serwisu — zapraszamy do DKS Serwis.

📍 Warszawa, ul. Powązkowska 12

⏰ Nie masz czasu na mechanika?Pracujesz do późna?Nie możesz wyrwać się w ciągu dnia?Właśnie dlatego DKS SERWIS jest otwa...
07/09/2026

⏰ Nie masz czasu na mechanika?

Pracujesz do późna?
Nie możesz wyrwać się w ciągu dnia?

Właśnie dlatego DKS SERWIS jest otwarty do północy. 🌙

Możesz przyjechać po pracy, zostawić samochód i nie organizować całego dnia pod wizytę w warsztacie.

A my zajmiemy się resztą. 🔧

📍 DKS SERWIS
Powązkowska 12, Warszawa
☎️ 513 127 727

Mechanik nie musi oznaczać urwania się z pracy.

🍂 Lato minęło. Wrzesień to dobry moment, żeby sprawdzić kilka rzeczy, zanim jesienna pogoda zacznie dawać o sobie znać.🔧...
05/09/2026

🍂 Lato minęło.

Wrzesień to dobry moment, żeby sprawdzić kilka rzeczy, zanim jesienna pogoda zacznie dawać o sobie znać.

🔧 hamulce
🔧 zawieszenie
🔧 opony
🔧 wycieraczki i oświetlenie
🔧 płyny eksploatacyjne
🔧 akumulator

Drobna kontrola teraz może oznaczać dużo mniej problemów później.

A jeśli coś wymaga naprawy — najpierw diagnozujemy, wyceniamy i dopiero działamy.

📍 DKS SERWIS — Powązkowska 12, Warszawa
☎️ 513 127 727
🕛 Jesteśmy otwarci do północy.

Gdy stoisz przed trudną decyzją: gdzie oddać auto do naprawy? 🚗Nie wybieraj warsztatu tylko dlatego, że jest najbliżej a...
03/09/2026

Gdy stoisz przed trudną decyzją: gdzie oddać auto do naprawy? 🚗

Nie wybieraj warsztatu tylko dlatego, że jest najbliżej albo ma najniższą cenę...

Wybierz taki, któremu możesz zaufać!

🔧 Rzetelna diagnostyka
💰 Jasna wycena przed rozpoczęciem naprawy
✅ Cena maksymalna ustalonego zakresu prac
🛡️ 2 lata gwarancji na wykonane naprawy
🌙 Otwarte do północy

DKS Serwis — Twoje auto w dobrych rękach.

📍 Powązkowska 12, Warszawa
📞 513 127 727

25/08/2026

🔧 WSZYSTKO DLA TWOJEGO AUTA – W JEDNYM MIEJSCU! 🚗

Nie trać czasu na szukanie kilku różnych specjalistów. W DKS Serwis kompleksowo zajmiemy się Twoim samochodem – od diagnostyki po konkretną naprawę.

✅ Elektronika i diagnostyka komputerowa
✅ Mechanika i naprawy bieżące
✅ Klimatyzacja – serwis i odgrzybianie
✅ Geometria 3D i ustawienie zbieżności
✅ Wulkanizacja, wymiana i wyważanie opon

🌙 Jesteśmy otwarci do północy!
⚡ Szybkie terminy
🔧 Profesjonalna obsługa
🏆 20 lat doświadczenia
💛 Uczciwe ceny

📞 Zadzwoń i umów wizytę:
513 127 727

📍 Warszawa, Powązkowska 12

Nie czekaj, aż mała usterka zamieni się w duży problem. Oddaj auto w ręce profesjonalistów. 🚘

Najlepszy warsztat samochodowy w Warszawie!

18/08/2026

⭐⭐⭐⭐⭐
,,Dbałość o klienta, b. Fajne ceny, otwarte do północy, pełna kulturka...można polecić z czystym sumieniem." - Kacper B.

Dziękujemy za kolejną wspaniałą opinie! ❤ Cieszymy się, że doceniacie naszą pracę 🤩

Zachęcamy do zostawienia opinii:
https://g.page/r/CcJZOIKfcCTFEAE/review

Najlepszy warsztat samochodowy w Warszawie!

🔧 Wracaj do nas i zyskaj więcej!Zaufałeś nam przy pierwszej naprawie? Dziękujemy! ❤️Dla naszych stałych klientów przygot...
16/08/2026

🔧 Wracaj do nas i zyskaj więcej!

Zaufałeś nam przy pierwszej naprawie? Dziękujemy! ❤️

Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy rabat na kolejne naprawy.

Bo wierzymy, że dobra obsługa to nie tylko sprawne auto, ale też powód, żeby wrócić do nas przy kolejnej wizycie. 🚗😊

DKS Serwis – raz nam zaufałeś? Przy kolejnej naprawie zyskujesz jeszcze więcej! 🔧

📍 Postaw na sprawdzony serwis i zostań z nami na dłużej.

❌Przyjeżdżasz do warsztatu, szybka diagnoza, naprawa… a w trakcie nagle pojawiają się kolejne telefony, nowe problemy i ...
13/08/2026

❌Przyjeżdżasz do warsztatu, szybka diagnoza, naprawa… a w trakcie nagle pojawiają się kolejne telefony, nowe problemy i ciągle rosnący koszt?

✅To nie u nas! 🔧

W DKS Serwis stawiamy na jasny i przejrzysty proces naprawy:

🔍 Pełne sprawdzenie auta – w ramach każdej naprawy dokładnie weryfikujemy stan pojazdu.

📋 Rekomendacje bez narzucania – informujemy Cię, co warto naprawić, ale ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

💰 Wspólna wycena – ustalamy zakres prac, wybieramy odpowiednią półkę cenową części i wspólnie określamy koszt naprawy.

🛑 Cena MAKSYMALNA przed rozpoczęciem prac* – wiesz, ile maksymalnie zapłacisz. Bez telefonów z kolejnymi „niespodziankami” i bez niekontrolowanego wzrostu kosztów.

😊 Odbiór auta – pozostaje już tylko uśmiech i niezbędne formalności. (dla stałych klientów rabat na kolejne naprawy)

Przyjedź do DKS Serwis i postaw na jasny proces naprawy.
Bo dobra naprawa to nie tylko sprawny samochód, ale też spokój właściciela. 🔧🚗

*Cena maksymalna dotyczy ustalonego zakresu prac. W przypadku konieczności wykonania dodatkowych, nieprzewidzianych prac – informujemy o nich przed ich rozpoczęciem.

Adres

Powązkowska 12
Warsaw
01-797

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 23:45
Wtorek 08:00 - 23:45
Środa 08:00 - 23:45
Czwartek 08:00 - 23:45
Piątek 08:00 - 23:45
Sobota 08:00 - 15:00
Niedziela 19:00 - 21:00

Telefon

+48513127727

Powiadomienia

Bądź na bieżąco: wyślemy Ci e-mail, gdy DKS Serwis opublikuje nowości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu, a subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie.

Kontakt: Firmę

Wyślij wiadomość do DKS Serwis:

Skróty

Udostępnij