Przemas.&.Garrage

Przemas.&.Garrage robienie projektów

Poooozdro ludzie ! Swp jako tako w tamtym roku lepiej było ale tragedii nie ma 😃
05/08/2016

Poooozdro ludzie ! Swp jako tako w tamtym roku lepiej było ale tragedii nie ma 😃

Sieeema ! Z roxem na swp zdążyłem jutro tylko porobić pierdoły i widzimy się na SWP 2016 ! 😈😄 rox będzie leciał na sprze...
03/08/2016

Sieeema ! Z roxem na swp zdążyłem jutro tylko porobić pierdoły i widzimy się na SWP 2016 ! 😈😄 rox będzie leciał na sprzedaż wiec jak będą potencjalni kupcy to pisać 😉

Sieeema ! Wszystko jak na razie idzie zgodnie z planami mam nadzieje ze do scooter weekend zdążę a zostało zrobione :Pol...
24/07/2016

Sieeema ! Wszystko jak na razie idzie zgodnie z planami mam nadzieje ze do scooter weekend zdążę a zostało zrobione :
Polerka lag , felgi przedniej , pompy
Pomalowana została rama
Jeden rox staną na kołach 😃
Dziś jadę zwieść silnik do składania i reszta prac na bieżąco 😃😃

Jooo ! Cylek wrócił z portaaa wyglada wszystko pieknie ladnie ! 😃😃 Zobaczymy jak bedzie sie darł ! 😂 pioona ✋✌
25/03/2016

Jooo ! Cylek wrócił z portaaa wyglada wszystko pieknie ladnie ! 😃😃 Zobaczymy jak bedzie sie darł ! 😂 pioona ✋✌

Juuutro cyleek leeci do Redusa ! Niech go weźmie w swoje ręce ! 😃😃😈💪✌
15/03/2016

Juuutro cyleek leeci do Redusa ! Niech go weźmie w swoje ręce ! 😃😃😈💪✌

Siaaadło ! 😃😃✌👍
12/03/2016

Siaaadło ! 😃😃✌👍

Jeest i tarcza stejdża ! 😄😈😛
10/03/2016

Jeest i tarcza stejdża ! 😄😈😛

Taakie wykopalisko znalazłem ! pierwszy custom w moim wykonaniu byl juz 3 lata temu 😉 .. ! 😃
05/03/2016

Taakie wykopalisko znalazłem ! pierwszy custom w moim wykonaniu byl juz 3 lata temu 😉 .. ! 😃

Faceebook psuuje te wszystkie zdjecie .. ! Aa takim fajnym lakierem ostatni mazałem ! 😃😛
27/02/2016

Faceebook psuuje te wszystkie zdjecie .. ! Aa takim fajnym lakierem ostatni mazałem ! 😃😛

Oferuje :-malowanie elementow -polerowanie (zależy czego) :) 😃
24/02/2016

Oferuje :
-malowanie elementow
-polerowanie (zależy czego) :) 😃

Aa wieec dzis załozylem oponki naaa felgi ! Kieslera trzeba bylo naciagac bo jest 140 i troszke brakowalo aleee dali sob...
23/02/2016

Aa wieec dzis załozylem oponki naaa felgi ! Kieslera trzeba bylo naciagac bo jest 140 i troszke brakowalo aleee dali sobie z tym raade 😄😃😃✋

Adres

Sokołow Podlaski
08-300

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Przemas.&.Garrage umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij