23/10/2025
❗️Pierwszy w województwie!❗️
Dziś nasz kursant zgarnął pozytywny wynik za pierwszym razem! 💪🏻
Egzamin praktyczny kat. AM zaliczony na naszym nowym elektrycznym Fiacie Topolino - stylowo, cicho i z uśmiechem! 🔋⚡️💚
To pierwszy taki egzamin w województwie opolskim i dopiero 3 w całej Polsce!
Prawo jazdy kat. AM to nie tylko opcja dla młodych 14+❗️
Coraz częściej wybierają je też dorośli i seniorzy, którzy chcą:
- mieć swoje cztery kółka - nawet jeśli są… malutkie, ale własne! 💚
- nie martwić się parkowaniem - Topolino zaparkujesz tam, gdzie inni tylko marzą 😎
- jeździć tanio i ekologicznie 🔋
Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę już od 14 roku życia to zrób to z nami - nowocześnie i stylowo❗️
👉🏻 Zapisy na kurs AM trwają!
📞 79 79 37 307
🌐 www.oskzielnik.pl
____________________
.kk