15/06/2023
Siemano wszystkim !
Aż głupio się przyznać ale ”chwilę” nic tu się nie działo 🫣
Zagląda tu ktoś jeszcze ?
Jest pomysł na jakiś mały spocik w lipcu , data jeszcze do dogadania więc zapraszamy do dyskusji kiedy by Wam pasowało 😄