22/04/2022
Ale nie samą pracą człowiek żyje 😊😊😊
Buschcraft z córcią to na prawdę coś fantastycznego.
Wieczór przy ognisku,
Kolacja także z ogniska,
A noc w namiocie przy -2 °
Rano herbata z igieł sosny i młodej pokrzywy 😊
Pracować trzeba ale odpoczywać też 😉