25/05/2026
17-letni Bartosz Syrek zadebiutował w meczu ze Świtem Szczecin! 👏
Uczeń SMS-u Rekord, który do tej pory występował w drugim zespole biało-zielonych, zaliczył pierwszy występ na poziomie centralnym w karierze! "Syro" to DZIESIĄTY zawodnik z Akademia Rekordu Bielsko-Biała, który zagrał w tym sezonie Betclic 2. Ligi! 🔝🎓
Debiut w wygranym spotkaniu, które zapewniło nam utrzymanie, a później krzyknięcie w szatni: "KTO WYGRAŁ MECZ?". Piękny to był dzień dla całej biało-zielonej rodziny! Gratulacje Bartek, pracuj dalej! 💚