26/03/2026
Zapraszamy
📍 Hala A | Stoisko 2-A03
📅 Jesteśmy na targach do piątku włącznie
CUBE.Engineering SP.J
Targi to dla nas zawsze coś ekscytującego.
To moment, na który czekamy – nie tylko ze względu na możliwość zaprezentowania naszych rozwiązań, ale przede wszystkim dzięki ludziom, których tam spotykamy. Bezpośrednie rozmowy, wymiana doświadczeń, nowe perspektywy i inspirujące spotkania – to właśnie one sprawiają, że takie wydarzenia mają dla nas ogromną wartość. 💬🤝
Każde spotkanie to szansa na lepsze poznanie potrzeb branży, rozmowę o realnych wyzwaniach i wspólne szukanie rozwiązań. To też okazja, żeby pokazać, nad czym pracujemy i w jakim kierunku rozwijamy nasze technologie.
Dlatego z ogromną energią i zaangażowaniem meldujemy się na STOM-TOOL 2026 – i już jutro widzimy się z Wami na naszym stoisku!
📍Hala A, stoisko 2-A03 (Targi Kielce S.A.)
Będziemy tam razem z naszym partnerem – SAP-Weld.
Zajrzyjcie na nasze stoisko – porozmawiajmy, poznajmy się i sprawdźmy, jak możemy działać razem. 🙌
Do zobaczenia w Kielcach!