VVA Auto’s Apeldoorn

Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

VVA Auto’s Apeldoorn In- en verkoop van tweedehands auto’s

31/03/2026
Te weinig met Facebook bezig geweest; maar nog altijd diverse auto’s op voorraad en komt deze week nog binnen:Peugeot 10...
08/02/2025

Te weinig met Facebook bezig geweest; maar nog altijd diverse auto’s op voorraad en komt deze week nog binnen:
Peugeot 107 2010 180.000 km
Seat Ibiza 2005 met 210.000 km
Toyota Aygo 2009 met 201.000 km
Kia Sorrento 2005 met 250.000 km
Beetle Cabriolet Automaat met 180.000 km
Opel Astra GTC met 17’’ LM
Golf 4 met 200.000 km
Ford Ka 2007 met 160.000 km
Hieronder op de foto’s
Opel Astra 2011 met 211.000 km
Ford Ka met 125.000 km
Citroën C1 met 180.000 km
Ford Focus ST line station 2.0(!) met 170.000 km
Opel Zafira 7 persoons met 96.000 km
Opel Agila uit 2003 met 120.000 km
En nog veel meer!!!
www.vvaautos.nl of app 0627970587

Weer wat leuke auto’s binnen deze week;
01/06/2024

Weer wat leuke auto’s binnen deze week;

Even niks gehoord, maar we zijn druk! Deze auto’s zijn nieuw binnen.www.vvaautos.nl
22/05/2024

Even niks gehoord, maar we zijn druk! Deze auto’s zijn nieuw binnen.
www.vvaautos.nl

🚗Hyundai Santa Fé 2004 211.000Fiat Punto EVO 2011 140.000Renault Scenic 211.000Lancia Musa 2007 107.000Seat Ibiza 2011 1...
10/04/2024

🚗
Hyundai Santa Fé 2004 211.000
Fiat Punto EVO 2011 140.000
Renault Scenic 211.000
Lancia Musa 2007 107.000
Seat Ibiza 2011 137.000

Toyota Corolla 2004 250.000 km Opel Corsa 2010 130.000 km (met stuur- en stoelverwarming)Seat Ibiza 1.4 automaat 76.000 ...
06/04/2024

Toyota Corolla 2004 250.000 km
Opel Corsa 2010 130.000 km (met stuur- en stoelverwarming)
Seat Ibiza 1.4 automaat 76.000 km
Fiat Punto EVO 2011 140.000 km

Nieuw binnen:Kia Picanto 2017 84.000 kmVW Polo 2012 170.000 kmAudi A3 2001 74.000 (!!) kmRenault Megane 160.000 km
02/02/2024

Nieuw binnen:
Kia Picanto 2017 84.000 km
VW Polo 2012 170.000 km
Audi A3 2001 74.000 (!!) km
Renault Megane 160.000 km

Nieuw binnen!Seat Leon 1.6 € 1.150,-Toyota Aygo (1e eigenaar) € 2.995,-
29/01/2024

Nieuw binnen!
Seat Leon 1.6 € 1.150,-
Toyota Aygo (1e eigenaar) € 2.995,-

Adres

Kanaal Noord 188
Apeldoorn
7323VJ

Openingstijden

Maandag 09:00 - 17:00
Dinsdag 09:00 - 17:00
Woensdag 09:00 - 17:00
Donderdag 09:00 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 17:00
Zaterdag 09:00 - 16:00

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer VVA Auto’s Apeldoorn nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar VVA Auto’s Apeldoorn:

Snelkoppelingen

Delen