23/04/2026
Naujam sezonui pasiruošta! Mažais žingsniais judame į priekį. Štai kas naujo laukia trasoje:
✅ Atsisveikinome su praeitimi! Perasfaltuota starto/finišo atkarpa ir pakeistas paskutinis senojo asfalto likutis pirmoje tiesiojoje. Seniausios dangos trasoje nebeliko!
✅ Atsirado naujų kerbų, o senieji kai kur tapo ilgesni.
✅ Kauno r. savivaldybė pasirūpino Nemuno g. – dabar kelias iki mūsų lygus, su šaligatviais, apšvietimu ir suoliukais.
✅ Atnaujinome vieną iš alytnamių – dabar turime šviesias, erdves patalpas renginių administravimui bei mokymams.
✅ Nukasėme dalį kalno prie 13-ojo bokštelio (daugiau erdvės klaidai!), paruošėme dar daugiau pagal reikalavimus surištų padangų kūgių, pavojingiausiose vietose pastatėme amortizacinių blokų.
Gero sezono visiems, o po jo mes tikimės vėl kibti į darbus!