15/06/2026
Az egyik ismerősöm a minap mesélte, hogy majdnem nagy baj történt vele!
Nem szentelt túl nagy figyelmet autójára, és ezáltal nem figyelt a lámpája állapotára sem!
Elmesélte, hogy a rossz látási viszonyok és persze a bemattult lámpa miatt majdnem balesetezett egy másik autóval.
Szerencsére az ismerősöm időben kapcsolt, így nem történt baj!
Az első dolog amit ellenőrizzünk indulàs előtt, az legyen a világítás, index, gumik!
Nagyon hamar megvan a baj!
Ha úgy látod, bemattult, elsárgult lámpád polírozásra szorul, keress bizalommal!
Foglalj időpontot a 06/20 447-4729 telefonszámon!