Gumi-ért Bt.

Gumi-ért Bt. MINDENNEMŰ gépjármű GUMIABRONCS/FELNI értékesítése,szerelése,centrírozása, javítása,sütés,gumihotel.

Sziasztok! Nem hiányzik valakinek ez a kutyus? Vagy nem tudja valaki, hogy kié lehet? Az Olvasztàr és a Hengerész utca t...
18/03/2024

Sziasztok!

Nem hiányzik valakinek ez a kutyus? Vagy nem tudja valaki, hogy kié lehet? Az Olvasztàr és a Hengerész utca találkozásàtól jött velem a Komlóstető utcára. Jelenleg itt van a Gumi -ért udvarán. Nagyon barátságos.

22/02/2024

Keresem azt a kamionos fiatalembert, aki ma (2024.02.11.) dél körül megállt mellettünk- M0 Dunaharaszti lehajtó előtt kb 800 m-rel- és rendkívül kedves volt velünk.
Egy nagyon színes kamionnal volt, talán kék alapon rengeteg gyümölccsel díszítve.

Nagyon hálásak vagyunk neki.
A sztori a következő.

Éppen anyukámhoz tartottunk, vasárnapi ebédre.

Hatalmas dugó alakult ki az M0-n egy baleset miatt, aminek következtében már kb 40 percet hol haladtunk, hol nem.
Már látszódott a fény az alagút végén, amikor Pityu (a kocsim) fura hangot hallatott.
Mondom ez mi vagyunk?
Vagy a mellettünk/ mögöttünk/előttünk lévő?
Mentünk még 5 m-t -10-zel, amikor büdös is lett.
A kijelzőn semmi, de mintha füstölt is volna valami.

Mondom férjnek, basszus, ezek mi vaaaaaggggyyyyuuuuunkkk?
Ahogy a másodpercek alatt rájöttünk, hogy Pityu megsértődött, mert lecseréljük (meghallotta szegény, amikor áradoztam az új autónkról egyik barátnőmnek), és ő a büdös bűnös, máris leállt a középső sávban.

Ofkorsz én pánikban, férj kipattan, leállítja az autókat, mint egy FBI ügynök, és laza eleganciával letolja Pityut és benne minket a leállósávba.

Nyilván, senki nem kérdezte meg, hogy segítsen -e, pedig tényleg gyök kettővel haladt mindenki.

Vészvillogó kirak, és amint férj visszaült, hogy akkor hívjuk autómentőt, már el is fog a következő pánik, hogy basszus, a leálló sávon ezerrel jön egy fekete Pick Up, és nem tűnik úgy, hogy lassítana.
Mondom fiúk, szem eltakar, és teljes erőbedobással markolom Pityu kormányát, és várom az ütközést.

Hála a Jó Istennek nem történt meg, utolsó pillanatban egy kamion lefékezett, hogy ez a pickupos törvényszegő majom visszasoroljon, és ne küldjön előrébb minket.

Így telt el laza 40 perc, hiába a háromszög, hiába az araszolás, sokan gondolták úgy, hogy a leálló sávon gyorsítanak.
Nem számoltak velünk.

Megettük anyukámnak szánt cukormentes kekszet, és Bélus banános naflatyait is.

Közben hallom, hogy dudál egy kamion.
Mondom jól van, biztos egy újabb majom próbál okoskodni.
Csak megint jelez.
Majd fütyül.

Kinézek, és mellettünk áll egy színes kamion, és nagyon kedves fiatalember integet, közben a kezében egy nagy üveg ásványvíz, és egy csomag csokis keksz. Az az amerikai féle, tudod. Nagy keksz, csoki darabokkal.

Kiabál valamit, én teljesen lefagytam, mert annyira meglepődtem.
Kiszálltam a kocsiból, szerencsére annyira közel volt hozzánk, hogy ott nem tudott elsurranni senki, és elvettem a muníciót.

Makogtam, hogy nagyon kedves, jesszus, köszönjük szépen.

Annyira meghatódtunk férjjel, hogy komolyan besírtunk.

Komolyan.
Létezik ilyen?????

Létezik!

Kedves kamionos fiatalember!
Mire felfogtam, mi történik, és igazán megköszönhessem, már a Dunaharsztis táblánál araszoltál.

Egyszerűen nem tudom, tudjuk szavakkal kifejezni, mennyire aranyos, kedves, figyelmes, jólelkű vagy!

Borzasztóan hálásak vagyunk, mert számunkra ott akkor, egy kisebb csoda volt.

Teljes szívünkből köszönjük, és ha sikerül ilyen módon megtalálnunk, szívesen látunk egy finom ebédre, amikor éppen már elfáradtál és megpihennél!
Vagy csak úgy, amikor éppen pihenő napod van!

Visszaadtad azt a reményt, amiben én mindig rendületlenül hiszek, hogy vannak jó emberek!

Nagyon nagyon nagyon nagyon köszönjük neked!

Így a gyerekek nem haltak éhen, tök jó kedvük lett nekik is, nekünk is, és így igazából márcsak erre fogunk emlékezni, nem a pánikra.

És persze Ferire, aki 30 perc alatt odaért értünk, miután felhívtuk!

Köszönjük!

Ha megosztod, nagyon hálás vagyok, hátha megtaláljuk a helyes, szemüveges, gyümölcsös kamionos JÓTEVŐNKET!
❤️

Gumis műhelyünkbe keresünk gumiszerelő munkatársat teljes munkaidőben.Tapasztalat előny, de nem feltétel. Pályakezdők je...
31/01/2023

Gumis műhelyünkbe keresünk gumiszerelő munkatársat teljes munkaidőben.
Tapasztalat előny, de nem feltétel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok:
Személy-, kisteher-, teherautó gumiabroncsok szerelése, javítása.

További előnyt jelent: targonca vezetői jogosítvány, autószerelői tapasztalat.

Jelentkezni és érdeklődni telefonon és személyesen is lehetséges.
Fényképes önéletrajzos jelentkezéseket a [email protected] e-mail címre várjuk.

+3646333181
+36309558770

29/10/2022

Kedves Ügyfeleink!
Az ünnepi nyitvatartásunk a következőképpen alakul:
2022.10.31-én (hétfőn) NYITVA tartunk 8-17 óra között.
2022.11.01-jén zárva tartunk.
2022.11.02-tól a szokásos nyitvatartás szerint várjuk kedves ügyfeleinket.
Hétfő-Péntek: 8-17 óráig
Szombat: 8-12 óráig
Vasárnap : Zárva
Bejelentkezès: +36309558770
+3646333181

16/12/2021

Tájékoztatjuk kedves ügyfeleinket, hogy a Gumi-ért Bt. nyitvatartása december 16-tól hétköznapokon 08-16 óráig módosul, előreláthatólag 2021.március 1-ig. Szombaton továbbra is 8-12 óráig tartunk nyitva.

Sziasztok!Ha hétfőtől (október 4-től) egy garnitúra téli vagy négyévszakos Matador gumiabroncsot vásároltok és szereltet...
30/09/2021

Sziasztok!
Ha hétfőtől (október 4-től) egy garnitúra téli vagy négyévszakos Matador gumiabroncsot vásároltok és szereltettek gumiszervizünkben, üzemanyagkártyát nyerhettek!!

Sziasztok!Hétfőtől (október 4-től ) egy garnitúra téli vagy négyévszakos Matador gumiabroncs vásárlása és szereltetése e...
30/09/2021

Sziasztok!
Hétfőtől (október 4-től ) egy garnitúra téli vagy négyévszakos Matador gumiabroncs vásárlása és szereltetése esetén lehetőségetek van üzemanyagkártyát nyerni!!

07/04/2020

Kedves Ügyfeleink!

Üzletünk a mai naptól 08:00-tól 17:00-ig tart nyitva.
Szombaton továbbra is 8:00-tól 12.00-ig várjuk kedves vevőinket. A gumicserét tervező ügyfeleinket kérjük az alábbi elérhetőségek egyikén kérjenek időpontot a tömeg elkerülése érdekében: 0630 9558770 / 0646 333-181.

Megértésüket köszönjük.

Cím

Komlóstető Utca 20
Miskolc
3533

Nyitvatartási idő

Hétfő 08:00 - 17:00
Kedd 08:00 - 17:00
Szerda 08:00 - 17:00
Csütörtök 08:00 - 17:00
Péntek 08:00 - 17:00
Szombat 08:00 - 12:00

Telefonszám

+36309558770

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Gumi-ért Bt. új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Gumi-ért Bt. számára:

Megosztás