10/06/2026
Kedves Boldizsár!
Gratulálok a sikeres forgalmi vizsgához!
Öröm volt Téged oktatni!
Vezetés közben végig figyeltél, gondolkodtál és előre láttad a helyzeteket.
Ez a hozzáállás sokat ér majd a mindennapi közlekedésben.
Sok- sok balesetmentes kilométert kívánok!
Üdv. az utakon!🚗🙂🚗