02/02/2019
Mint ahogy a lentiekben megosztottuk nem maradunk találkozó nélkül május 1.-én. Igaz már nem mi szervezzük, hanem egy új csapat nem vw, hanem tuning de mégis csak lesz. Ugyanis megkerestek minket, hogy nem okozna e gondot, ha a mi időpontunkban és helyszínünkön próbálkoznának-e? Természetesen mivel mi lemondtunk róla egyéb problémák miatt, nagy örömöt okoz, hogy ott lehetünk egy jó autós eseményen! Sok sikert a szervezőknek, ti meg gyertek minél többen vw-vel Balmazba! Üdv: NémethI