14/04/2026
Malo novosti iz prve ruke... 📢
Dragi moji, evo me na "ekskurziji" u Njemačkoj, ali se ne odmaram nego grijem stolicu! 😊
Kako su auti krenuli, uskoro će nam trebati diploma programera, a ne samo mehaničara. Šalim se malo, ali istina je da su hibridi (svih vrsta) i električna vozila postali svakodnevica, a ja želim da u našem servisu dobijete najbolju moguću uslugu za te nove sustave. 🔋⚡🔧
Hoću da budemo sigurni u svaki šaraf i svaki kabal koji dotaknemo. Vraćam se ubrzo, spreman za sve izazove koje donosi elektrifikacija!
Vidimo se u radioni, vaš Tiho