02/04/2026
Těší mě , že druhé nejrychlejší auto Mday, jsem mohl připravit, byť na poslední chvíli😁🫡 Byl to trochu spěch, na poslední chvíli tlačit dodání dílů z BMW motorsport , ale zadařilo se a úvod sezony má i tohle auto za sebou . Tahle věc je tak perverzně rychlá zbraň, že už to vyžaduje celkem koule s tím letět hranku 😅 Auto je tak napůl GT4 a díky možnosti nasadit široké R18 z GT4 si situace zádá omezené rejdy, takže k dispozici je jedna otáčka hřebene lock2lock, aby kola nenarazila kam nemají 🙈😁 Parkování, je tak trochu velká komedie, když se na Vás někdo dívá 😅 Takže, když se člověk trochu rozvášní, tak to kontra musí být sakra rychlé, protože pak už mu nic nezbývá než čekat 🙈🫠😁 Každopádně základní běžnou přípravu doplnil servis brzd , kdy se z rutinní výměny obručí stala výměna středů, ložisek kol a preventivní výměna GT4 štěftů (taky není dobrý je jezdit do nekonečna , ale chce to udělat preventivní výměnu) . Zadní náprava by chtěla doplnit o pevnější uložení diferaku, ale na to už bohužel nebyl prostor, takže se zvolila pouze servisní výměna za nový originál a uvidíme kdy nás to překvapí - standarnit uložení se na všech místech úplně utrhlo při nájezdu asi 17k km 🫠😁 Každopádně, rychlost tomu nechybí , všechno to dělá naprosto skvěle, ale něco tomu chybí - myslím, že se to u říká duše ( ale to je můj skromný názor 😁 ) Možná bych e30 vyměnil za fabrickou GT4 , či? 🧐🫠😅