Martí Auto

Cómo llegar Contactar con la empresa

Martí Auto Martí Auto és el teu local especialitzat en la Compra - Venda de Vehícles nous, usats, i d'import

VOLVO XC 60 B5 250 CV TURBO18.000 Km. 2024 Estoc Que maco aquest Volvo Xc60 B5, en aquest cas és un turbo benzina de 250...
17/10/2026

VOLVO XC 60 B5 250 CV TURBO

18.000 Km. 2024 Estoc

Que maco aquest Volvo Xc60 B5, en aquest cas és un turbo benzina de 250 cv amb tracció 4, només 18.000km i data del 09/2024.
color molt atractiu i presenta un estat top! ja es exposat a Martí Auto per 34.500€
Aquesta descripció d'equipaments podría contenir algún error, i en cap cas serà vinculant.

Preu: 34.500 €

10/10/2026
VOLVO XC 60 B518.000 Km. 2024 Estoc estrangerQue bonic Volvo Xc 60 B5 ens arriba, en aquest cas és un turbo benzina de 2...
09/10/2026

VOLVO XC 60 B5

18.000 Km. 2024 Estoc estranger

Que bonic Volvo Xc 60 B5 ens arriba, en aquest cas és un turbo benzina de 250 cv amb tracció 4, només 18.000km i data del 09/2024.
color molt atractiu i presenta un estat top! en trànsit actualment, molt aviat a Martí Auto! per 34.500€
Aquesta descripció d'equipaments podría contenir algún error, i en cap cas serà vinculant.

Preu: 34.500 €

ABARTH 595 COMPETIZIONE AUTOMATIC100.000 Km. 11/2012 EstocAquí ens acaba d'arribar aquest petit coet! un abarth 595 comp...
09/10/2026

ABARTH 595 COMPETIZIONE AUTOMATIC

100.000 Km. 11/2012 Estoc

Aquí ens acaba d'arribar aquest petit coet! un abarth 595 competizione amb 100.000km.
Tot el seu historial de revisións a la casa Fiat, aquesta última fa 15 dies, motor 1.4 turbo de 145 cv amb canvi automatic.
Estat top de pintura, d'interiors i per descomptat de mecànica. És del 11/2012 i ja està exposat a Martí Auto per 13.900€
Aquesta descripció d'equipaments podría contenir algún error, i en cap cas serà vinculant.

Preu: 13.900 €

SSANGYONG REXTON 2.7 D 4X4228.000 Km. 2006 EstocTenim un Client que vol vendre aquest ben cuidat SSangyong rexton Rx 270...
29/09/2026

SSANGYONG REXTON 2.7 D 4X4

228.000 Km. 2006 Estoc

Tenim un Client que vol vendre aquest ben cuidat SSangyong rexton Rx 270 D del 2007. bon estat general i de primera mà. telèfon de contacte +376 653 473 Teresa.

Preu: 3.600 €

MINI COOPER D COUNTRYMAN ALL 4 AUTOMATIC110.000 Km. 2018 EstocImpecable estat el que presenta aquest Mini! un countryman...
24/09/2026

MINI COOPER D COUNTRYMAN ALL 4 AUTOMATIC

110.000 Km. 2018 Estoc

Impecable estat el que presenta aquest Mini! un countryman d de 150 cv All4 amb canvi automàtic.
Ultima revisió amb canvi de bateria, manteniment caixa de canvis i altres olis i filtres.
Del 10/2019 amb 110.000km. exposat ja a Martí Auto.

Preu: 20.900 €

AUDI A1 30TFSI SPORT AUTOMATIC41.000 Km. 01/2021 EstocDoncs el següent en arribar és aquest bonic Audi A1 30 Tfsi Sport ...
22/09/2026

AUDI A1 30TFSI SPORT AUTOMATIC

41.000 Km. 01/2021 Estoc

Doncs el següent en arribar és aquest bonic Audi A1 30 Tfsi Sport amb 110 cv benzina i canvi automàtic.
De casa oficial i només 41.000km
del 2021 i garantit com sempre per un any.
Exposat ja a Marti Auto per 21.900 €
Aquesta descripció d'equipaments podría contenir algún error, i en cap cas serà vinculant.

Preu: 21.900 €

AUDI Q3 40 TFSI SPORTBACK QUATTRO40.000 Km. 10/2023 EstocAquí tindrem aquest exemplar super nou, i maco no, lo seguent! ...
11/09/2026

AUDI Q3 40 TFSI SPORTBACK QUATTRO

40.000 Km. 10/2023 Estoc

Aquí tindrem aquest exemplar super nou, i maco no, lo seguent! Amb només 40.000 km i del 11/2023 molt jove!
Es tracta d'un Audi Q3 sportback 40 Tfsi Quattro amb motor 2.0 turbo de 190 cv i canvi automatic, equipat i de casa oficial Audi.
Ja és amb nosaltres exposat a Martí Auto per 34.500€
Aquesta descripció d'equipaments podría contenir algún error, i en cap cas serà vinculant.

Preu: 34.500 €

VW T-ROC 2.0 TDI 4MOTION AUTOMATIC SPORT43.000 Km. 12/2021 EstocDoncs com agraden tant i solen durar poc, aquí tenim aqu...
10/09/2026

VW T-ROC 2.0 TDI 4MOTION AUTOMATIC SPORT

43.000 Km. 12/2021 Estoc

Doncs com agraden tant i solen durar poc, aquí tenim aquest nouvingut! Precios aquest Vw T-roc 2.0 tdi 4motion de 150 cv i amb canvi automàtic.
Amb un color super bonic i modern, és de primera mà i de casa oficial, es del 12/2021 i té 43.000km.
optim estat de conservació. Exposat a Martí Auto per 25.900€
Aquesta descripció d'equipaments podría contenir algún error, i en cap cas serà vinculant.

Preu: 25.900 €

Dirección

Av. De Sant Antoni, 82
La Massana
AD400

Horario de apertura

Lunes 09:30 - 13:00
15:30 - 19:30
Martes 09:30 - 13:00
15:30 - 19:30
Miércoles 09:30 - 13:00
15:30 - 19:30
Jueves 09:30 - 13:00
15:30 - 19:30
Viernes 09:30 - 13:00
15:30 - 17:30
Sábado 10:00 - 13:00

Página web

Notificaciones

Sea el primero en enterarse: le enviaremos un correo electrónico cuando Martí Auto publique novedades y promociones. Su dirección de correo electrónico no se utilizará para ningún otro fin y puede darse de baja en cualquier momento.

Contactar Con La Empresa

Enviar un mensaje a Martí Auto:

Atajos

Compartir