CosmosSchwarz E36 by Szwagier

CosmosSchwarz E36 by Szwagier Strona poświęcona BMW 328i coupe w ori Mpakiecie☻

Małe wspomnienie 😉 Zawsze uważałem, że compact to 3/4 BMW, ale dzięki temu compactowi trochę się do nich przekonałem 😄
25/08/2018

Małe wspomnienie 😉 Zawsze uważałem, że compact to 3/4 BMW, ale dzięki temu compactowi trochę się do nich przekonałem 😄

Dzisiaj odebrałem kolejne zabawki do Cosmo :D szczególne podziękowania kieruje do chłopaków za szybkie ogarnięcie tematu...
07/04/2018

Dzisiaj odebrałem kolejne zabawki do Cosmo :D szczególne podziękowania kieruje do chłopaków za szybkie ogarnięcie tematu zakupu w Niemczech i zorganizowaniu transportu do PL ;)

Takie prezenty urodzinowe to ja lubię ;) oczywiście rozpórki od SWAGier Custom Parts ;)
28/03/2018

Takie prezenty urodzinowe to ja lubię ;) oczywiście rozpórki od SWAGier Custom Parts ;)

Małe wspomnienie sprzed zimy 😀 daily & project 🤣
24/02/2018

Małe wspomnienie sprzed zimy 😀 daily & project 🤣

26/10/2017

Polecam ;-)

Pora się pochwalić, rośnie Nam mały fan BMW, więc zaczynamy zbieranie fantów :)
01/05/2017

Pora się pochwalić, rośnie Nam mały fan BMW, więc zaczynamy zbieranie fantów :)

100 Lików przekroczone;) dzięki wielkie;) łapcie foto;) Black & White ;D
01/03/2017

100 Lików przekroczone;) dzięki wielkie;) łapcie foto;)
Black & White ;D

Siema. Dawno nic nie wstawiałem, niestety nie mam ostatnio czasu ale zawsze jakaś chwilka na myjnie się znajdzie ;) Miel...
24/09/2016

Siema. Dawno nic nie wstawiałem, niestety nie mam ostatnio czasu ale zawsze jakaś chwilka na myjnie się znajdzie ;) Mieliśmy ostatnio małe problemy, ale wszystko już ogarnięte, Cosmo dostał ori czujnik wału oraz rozrusznik i daje znowu dużo radości z jazdy ;D Pozdro ;)

Majówka zaliczona :D
01/05/2016

Majówka zaliczona :D

Są już pierwsze filmiki z Torunia ;) 4:20 ;D
01/05/2016

Są już pierwsze filmiki z Torunia ;) 4:20 ;D

Witam ;) Tym razem jest filmik ze zlotu BMW xD zapłaciłem jakieś 10 zł ale naprawdę warto! Ci którzy nie byli niech żałują hehe. A i daj suba i łapke jeśli c...

Czas na mała fotorelacje zmian które zaszły zaraz po kupnie. Oczywiście pierwsze były oleje i filtry, po tym wpadły nowe...
25/04/2016

Czas na mała fotorelacje zmian które zaszły zaraz po kupnie. Oczywiście pierwsze były oleje i filtry, po tym wpadły nowe wahacze na przód plus gwint z AP. Doszedł sprzęt grający, lusterko z fotochromem i tunel środkowy od sedana. Później chwilka zabawy i i Cosmo ma czerwone wskazówki ;D

Pierwszy szybki spot zaliczony ;D
09/04/2016

Pierwszy szybki spot zaliczony ;D

Adres

Ul.Bielańska 66
Torun
87-100

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy CosmosSchwarz E36 by Szwagier umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria