21/07/2017
Siemanko ! Z góry przepraszam za nieobecność. Sporo się ostatnio dzieje, trochę zaniedbałem fanpage. Pokrak jeździ pod koniec wakacji wylatuje silnik i skrzynia przejdzie duży przegląd zawias prawdopodobnie z przodu będzie nowy bo gwint go wyklepał po 5 miesiącach. W temacie gwintu wskoczy wkoncu na tył i jak już będzie wszystko rozebrane to blachy od dołu, etc wyczyszczę pójdzie konserwacja. Szykuje coś fajnego co już chciałem zrobić zawsze ale nie będę chlapał jęzorem bo zapeszę :) STAYTUNED!