Garage 126p by PiterKej

Garage 126p by PiterKej Historia zaczęła się od Fiata 126p '88. Został zakupiony w 100% oryginalny, z dokumentami FSM, czarnymi tablicami oraz słabej kondycji blacharsko-mechanicznej.

Z czasem garaż małych fiatów zaczął się powiększać...

Dzień dobry. 😎 Czas rozruszać przeguby i zwrotnice. 🚗 Jak tam nastroje? Piękne lato mamy tej wiosny! ☀️
09/04/2024

Dzień dobry. 😎 Czas rozruszać przeguby i zwrotnice. 🚗 Jak tam nastroje? Piękne lato mamy tej wiosny! ☀️

Uprzejmie donoszę… że, Kapitan Kwik zobowiązuje się do wznowienia aktywności w mediach społecznościowych. 👮‍♀️🚓Po dłuuug...
20/12/2023

Uprzejmie donoszę… że, Kapitan Kwik zobowiązuje się do wznowienia aktywności w mediach społecznościowych. 👮‍♀️🚓

Po dłuuugim czasie zapomnienia w moim garażowym świecie fiacików (i nie tylko) przyszedł czas na zmiany.

Czerwony ’92 robi się żółte blaszki. Decyzja Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków jest, przegląd zaliczony pozytywnie. Teraz czas na zamówienie tablic w Wydziale Komunikacji.

Po nowym roku Kapitan kwik powróci!
Odmaszerować!

Wtorki na Shell. Wiadomo… 😉
26/10/2021

Wtorki na Shell. Wiadomo… 😉

Mała fotorelacja z lini startu  Same piękne wozy. Pogoda dopisała.
25/10/2021

Mała fotorelacja z lini startu

Same piękne wozy. Pogoda dopisała.

Na zakończenie weekendu fotka w piękniej jesiennej scenerii.ZłOMO żyje i ma się świetnie. Po długim postoju przejechane ...
24/10/2021

Na zakończenie weekendu fotka w piękniej jesiennej scenerii.

ZłOMO żyje i ma się świetnie. Po długim postoju przejechane ponad 200 km bez żadnych problemów. Wracamy do gry 😎

Jutro wrzucę parę fotek z zacnej imprezy:




Oj działo się dzisiaj 💪👮‍♀️🚗🚙🚓🐗

 Bardzo aktywny dzień! Ale co tam się działo?! 😳
24/10/2021



Bardzo aktywny dzień! Ale co tam się działo?! 😳

Yyyy… dzień dobry. Pobudka.Ale o co chodzi? 🤨Cały sezon przeleciał i ZłOMO 👮‍♀️ nawet na chwile nie wyjechał. Zapomniany...
22/10/2021

Yyyy… dzień dobry. Pobudka.

Ale o co chodzi? 🤨

Cały sezon przeleciał i ZłOMO 👮‍♀️ nawet na chwile nie wyjechał. Zapomniany, zaniedbany, nawet na chwile nie odpalany. Przeglądu brak, akumulator pusty a o paliwie nawet nie wspomnę.

I co teraz będzie? 🤔

11/01/2021

Pitera coś w sobie MO i jest to TO 👮 Lubię to!
A jak się nie podoba to, podobno, blondyna chętnie wymasuje Ci plecy :P

Garage 126p by PiterKej vs.

11/12/2020

Mała zajawka dzisiejszej operacji naszego dzielnego milicjanta! Złapał spekulanta - bimber przechwycony i zabezpieczony… ale czy na pewno? Bo dziś wiecie, weekend - Władziu - weekend.

Za bezpieczny! 🍻

😂 Garage 126p by PiterKej

Turbinki vs ATSy. Pobawię się trochę 👨🏻‍🔧 Nie możne być nudno, monotonnie. Jak tam wasze spędzanie czasu pod hasłem   🏠 ...
05/04/2020

Turbinki vs ATSy. Pobawię się trochę 👨🏻‍🔧 Nie możne być nudno, monotonnie. Jak tam wasze spędzanie czasu pod hasłem 🏠 i 🔧🔩?

Adres

Ozimek

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Garage 126p by PiterKej umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria