To jest oficjalny profil Skodolot Złombol Rally Team, załogi zgłoszonej do udziału w 11 edycji Złombolu, największej zmotoryzowanej imprezy charytatywnej na świecie. Skodolot jest następcą Dunder Teamu, który w zeszłym roku, jako pierwszy zespół z naszego miasta reprezentował Kołobrzeg w tym rajdzie. Zeszłoroczny Fiat 125p po udanym pokonaniu prawie 6 tysięcy kilometrów na Sycylię i z powrotem, pr
zeszedł na zasłużoną emeryturę i godnie prezentuje się na zlotach klasycznych pojazdów, a w jego miejsce, w tym roku pojedzie znacznie nowocześniejsza i praktyczniejsza Skoda Forman. Kręgosłupem zespołu nadal jest Dawid Adamski, kapitan teamu, właściciel Skodolotu, oraz Maciej Mądrowski, właściciel fiata Dundera, kapitan zeszłorocznego teamu. Na tej stronie będziemy na bieżąco informować o postępach w przygotowaniach, oraz zdamy relację z rajdu. Poszukujemy darczyńców! Każdy team żeby wystartować, musi zebrać minimum 1500zł dla fundacji Nasz Śląsk, która wspiera domy dziecka. Każdy może zostać darczyńcą, pomóc dzieciakom, a przy okazji zareklamować się na Skodolocie! Wpłacając darowiznę o dowolnej wysokości na konto fundacji z dopiskiem "Skodolot" uzyskujecie prawo do reklamy na naszym aucie. Podkreślamy - to nie są pieniądze dla nas na wyjazd, darczyńcy wpłacają bezpośrednio na konto organizacji pożytku publicznego, która wydaje je zgodnie ze swoim statutem na pomoc dzieciom z domów dziecka (wszystkie informacje na www.naszslask.org). W zeszłym roku 500 zgłoszonych załóg zebrało ponad MILION złotych dla dzieciaków. Pokażmy, że Kołobrzeg nie jest obojętny i potrafi wesprzeć tak szczytny cel!