JohnyOne

JohnyOne Po prostu J***y

Jako że jedne v8 to za mało więc przyszło i drugi 😎Jak wam się podoba🍑?
01/02/2025

Jako że jedne v8 to za mało więc przyszło i drugi 😎
Jak wam się podoba🍑?

Dobra! Zetka jakiś czas temu pojechała do nowego domu. Czasami tak bywa że warto 😂
30/01/2025

Dobra! Zetka jakiś czas temu pojechała do nowego domu. Czasami tak bywa że warto 😂

Koniec z odbudowywania nissana 350Z RocketbunnyZapraszam do zostawienia łapki w gur oraz zasubskrybowania kanału‪‬

Przejazd POV na niemieckiej autostradzie Audi A4 B5 Quattro Taki gruz w turbo spoko sprawa😂😂😂Audi A4 B5 Fan Club Polska
08/09/2024

Przejazd POV na niemieckiej autostradzie Audi A4 B5 Quattro

Taki gruz w turbo spoko sprawa😂😂😂
Audi A4 B5 Fan Club Polska

Test Autostradowy Audi A4 B5 1.8T Quattro AEBAuto z pelnym wyposazeniem 150KM ? Manualna skrzynia biegowTu możecie zasubskrybować mój kanał na Youtube:@...

No i lipa wyszła prawie najgorsza z możliwych opcji….Tuleje trochę faliste się porobiły
06/09/2024

No i lipa wyszła prawie najgorsza z możliwych opcji….
Tuleje trochę faliste się porobiły

Po zdjęciu kolektora z lewej strony widac jak zaje****e jest wszystko olejem. Niewiem czy moje niesprawne oko dobrze wid...
05/09/2024

Po zdjęciu kolektora z lewej strony widac jak zaje****e jest wszystko olejem. Niewiem czy moje niesprawne oko dobrze widzi ale chyba to wina uszczelniaczy ? Niewiem ale jak ściągnę czapkę to będę wiedział

Silnik wyciągnięty z lewej strony lekko ociekniety
05/09/2024

Silnik wyciągnięty z lewej strony lekko ociekniety

Przymiarka koła aby moc docelowo coś dobrać Na zdjęciu JR11 18x9.5
05/09/2024

Przymiarka koła aby moc docelowo coś dobrać
Na zdjęciu JR11 18x9.5

Przymiarki całkiem szybkiego koła do S5 Michelin full slick 300/650/18Koła audi r8 trzeba będzie albo dokupić 25mm dysta...
30/04/2024

Przymiarki całkiem szybkiego koła do S5
Michelin full slick 300/650/18
Koła audi r8 trzeba będzie albo dokupić 25mm dystanse albo poszukać innej felgi
Chodź nie ukrywam ze taki OEM++ 🫣 w szybkim wydaniu całkiem dobrze siedzi

Ale czy aby na pewno 350km wystarczy na te koła 🤔

CRT Coffee Racing Team
Michelin

Ja jestem trochę 3,14erdolnięty …Kolejny przypadek kolejny gruz. Same przypadki Haha Dzięki mojemu bratu  stałem się szc...
24/04/2024

Ja jestem trochę 3,14erdolnięty …
Kolejny przypadek kolejny gruz. Same przypadki Haha
Dzięki mojemu bratu stałem się szczęśliwym posiadaczem japońskiego RWD. I to serio szczęśliwym! Dawno się tak nie jarałem autem. Co z tego ze jest zepsute? Co z tego ze nie jest ładne? Co z tego ze jest gruzem? Jestem zakochany.

NO TO ZMIANA PLANÓW!Stało się! Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi S5 na które chorowałem już baaardzo długi czas. Piękn...
07/04/2024

NO TO ZMIANA PLANÓW!

Stało się! Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi S5 na które chorowałem już baaardzo długi czas.

Piękne V8 szkoda tylko ze wystawiło kopyto 🫠

Wiąże sie to ze zmianami planów i a4 b5 idzie w odstawkę.
Niebawem pójdzie na sprzedaż, także gratów do silnika bede się pozbywał.

Okazuje się ze ze to ex auto
Jak już je wskrzeszę to moze będzie chciał się przejechać w innej odmianie 🫣

Muszę jeszcze przemyśleć koncepcje i ruszamy z pracami

Po 3 miesiącach znalazłem chwile czasu by umyć auto i usunąć pozostałości kleju po naklejkach. Wiadomo, tylko z grubsza,...
06/04/2024

Po 3 miesiącach znalazłem chwile czasu by umyć auto i usunąć pozostałości kleju po naklejkach. Wiadomo, tylko z grubsza, bo jeszcze pare zostało i mycie było tylko takie, można powiedzieć delikatne.

Ale nie o tym. Zdałem sobie sprawę ze ten samochód meeega często poprawiał mi samopoczucie w ostatnich 4 latach. Tym razem tez nie było inaczej. Miałem odpalić i jechać umyć. Ale odpaliłem (oczywiście na kable bo akkuś dentka) i od razu wyruszyłem sie przejechać. Już po kilku metrach w drodze na myjnie postanowiłem ze jadę sie przejechać. I mimo hałasującego systemu ręcznego, rozpadniętego z tylu zrobiłem 200km rozkoszując się każda sekunda. Auto jest fenomenalne! Może nie ma milion koni ale ma to coś w sobie. I dziś zdałem sobie sprawę ze jeśli ktoś zapytałby mnie. Jakie auto kojarzy ci się z niebieskim kolorem, bez wątpienie i chwili zawahania odparłbym waśnie
Subaru Impreza i to jest fakt
Po przejażdżce szybie myju myju i foteczka na pamiątkę.

Turbo już widzieliście 😈A tu pare gratów, co by silnik wytrzymywał wszystko bezawaryjnie 😇Tłoki Wössner DeutschlandKorby...
04/04/2024

Turbo już widzieliście 😈
A tu pare gratów, co by silnik wytrzymywał wszystko bezawaryjnie 😇
Tłoki Wössner Deutschland
Korby MaxpeedingRods
Trochę akcesoriów do głowicy Supertecha
No i śrubeczki ARP

Części wraz z silnikiem leżą już u ojca w CRT Coffee Racing Team

Niebawem poskladamy to do kupy

Adresse

Düsseldorf

Webseite

Benachrichtigungen

Lassen Sie sich von uns eine E-Mail senden und seien Sie der erste der Neuigkeiten und Aktionen von JohnyOne erfährt. Ihre E-Mail-Adresse wird nicht für andere Zwecke verwendet und Sie können sich jederzeit abmelden.

Service Kontaktieren

Nachricht an JohnyOne senden:

Teilen

Kategorie