09/04/2017
Jednak benzyna we krwi płynąca powoduje u mnie ciągły niedosyt , jaram się wszystkim co jest zasilane bezołowiowa i można na tym(w tym,tym...) jeździć od jakiegoś czasu moja druga połówka przedstawicielka płci pięknej zaraziła mnie zajawką na Oldtimer-jednoślad tym sposobem wspólnie podjęliśmy się renowacji WSK M06-L z 1959r początkowo motocykl był tylko ramą z dwoma błotnikami bakiem zdezelowanym przez czas siedzeniem i resztami silnika lecz wspólną siła godzinami spędzonymi przed komputerem i telefonem udało nam sie zdobyć wszystkie brakujące części te najważniejsze jak najbardziej oryginalne,a części eksploatacyjne nowe . Podsumowując pochwale sie kilkoma zdjęciami , projekt na dzień dzisiejszy jeszcze w częściach ponieważ czekamy na rame którą oddałem do piaskowania i pokrycia lakierem metoda proszkowa :) PS:
Dziękuje Kochanie 😘