15/06/2026
Dag 5 – De finishdag
Na wat moeite met opstaan hebben we alles ingepakt en zijn we weer in de auto gestapt. Eerst nog even tanken en ontbijt halen bij het tankstation, waarna we onze reis vervolgden. Na ongeveer een uur rijden door de hoge bergen, met veel haarspeldbochten en flinke klim- en daalstukken, kwamen we Team Powerstarter Team Powerstarter tegen, beter bekend als Buurman en Buurman. Zij stonden met pech langs de weg.
Met z’n allen zijn we eerst naar een veilige plek gegaan om te kijken wat er aan de hand was. Helaas wilde de T3 niet meer starten. Uiteindelijk hebben ze een berger gebeld. Na ongeveer twee uur konden wij onze reis weer vervolgen, maar dat doen we natuurlijk met liefde voor onze mede-runners.
Onderaan de berg hebben we eerst lekker gegeten en wat gedronken. Daarna zijn we de snelweg opgegaan richting de finish, een rit van nog zo’n vijf uur. Toen we eindelijk aankwamen, wachtte ons nog een verrassing: een file van 1,6 kilometer. Daar hebben we uiteindelijk bijna twee uur over gedaan.
Eenmaal op de camping was het inmiddels donker. Snel de spullen neergezet, iets gegeten en daarna naar bed gegaan. Helaas hebben we daardoor niet veel van het eindfeest meegekregen. Wel hebben we nog even snel onze overgebleven munten opgemaakt bij de snackwagen, want avondeten hadden we nog niet gehad.
De volgende dag hebben we het rustig aan gedaan. Samen met een paar andere runners lekker op de camping gehangen, gezwommen en vooral veel onzin uitgekraamd. Inmiddels zijn we verhuisd naar een andere camping in Frankrijk, waar we nog even nagenieten van het avontuur. 🚐🏔️🍟☀️