25/06/2019
Takže jaký byl sraz? Krátce řečeno mi vyrazil dech! Velkou účast jsme předpokládali, ale že vás bude skoro 300, to jsme nečekali. Chtěl bych vám všem poděkovat za to, že jste si udělali čas a přijeli se podívat, ale hlavně za to, jaká jsme skvělá parta. Nikdo neboural, nezranil se, nikdo se s nikým nepopral, chovali jste se zkrátka všichni ukázkově. Ještě víc mě těší pozitivní reakce, které od včerejška plní internet a to, že jste si sraz všichni užili a bavili se. Díky za to!
Takto velký sraz jsme dělali poprvé a pro mě to bylo poprvé celkově, takže si uvědomuji, že vše nebylo dokonalé. Neměli jsme dost tašek, čepic, certifikátů, registrací, zkrátka nám skoro všechno došlo už v pátek a spousta z vás si tak neodvezla domů vše, co jsme chtěli. Také od nás nebylo rozumné počítat měřenou jízdu Otovi, který trasu slalomu vymýšlel, takže jí pochopitelně zajel ze všech nejrychleji. :) Naopak Plážová restaurace zase ze všech nejrychlejší rozhodně nebyla. :) Za všechny nedostatky se omlouváme a pro příště na tom zamakáme.
Dále musím moc poděkovat všem, bez kterých bychom to nikdy nezvládli. Jsou to vedoucí projížděk a slalomů Otamír Švaněk a Pavel Knespl, blokeři a závěrečné vozy Ondřej Plecháč, Martin Šos, Petr Synek, Hom Bre Jonas Jonage Kycek, Zdeněk Ježek, Chiqi Chiquita, Roman Krizek, Honza Strnad, Petr Javlík Havlík, Jan Lörinc, Miky Delonge a Oth Sr. i Jr., děvčata na vjezdu, na infostánku a u stopek Eliška Márová, Dominika Mrázová, Katka Plachá, Adéla Pokorná, Tery Knotková a Janí Šmejkalová, všichni co pomáhali s parkováním a stavbou Tomáš Polčák, Tomáš Pazderník, Jakub Skolil, Samik Krizek, Jirka Hrazdil a další, Martin Nejedlý za koordinaci celé stavby a perfektní ozvučení, Jan Červenka - novinář za pomoc s moderováním a dalším, kteří pomohli když bylo potřeba. Největší dík samozřejmě patří Michal Švaněk a Otamír Švaněk, kteří to se mnou celé vymysleli a oddřeli.
Také je třeba zmínit partnery, kteří nám dali, půjčili nebo vyrobili hromadu věcí a bez nich by to zkrátka nešlo. Jsou jimi:
iCabrio, Guru Racing Garage, Car Star Praha a Legendy - Automobilová slavnost
dále
MT-studio za tvář srazu, skvělé grafické zpracování a veškerý tisk. Mazda News za mediální podporu a propagaci. IDpásky.cz za krásné vstupní náramky, Pustil za expresní výrobu pohárů a Steering media za perfektní fotky.
Nakonec je tu velké díky pro naše štědré sponzory, kteří vystřelili tombolu o několik pater výš, než bylo původně v plánu. A to Vašek Pospichal, Autobazar 77, Apartmány na Moravě, Dražice, Dawell cz, Kobras, Stronghand, AEK welding, David Márinka, Zdeněk Jůdl, Autolift Production, EuropeanCars, NAHEVERU classic auto, MX5 díly, Autoservis.sk, Bidrin Performance.cz, Jedetoshop.cz, Právní ochrana řidičů, Auto Vodička a další.
Bylo to dlouhé, já vím, alespoň vidíte, kolik lidí je potřeba na takový malý sraz. :) Snad sem na nikoho nezapomněl. Ještě jednou všem díky!
Za celý team
Adam Sandmann