04/02/2019
Dawno nas tu nie było, niestety wracamy z przykrą informacja, ze względu na przyspieszony termin startu tegorocznego zlombola, po pierwsze nie zdążymy przygotować samochodu tak jakbyśmy chcieli, chociaż nasz nowy polonez jest w duuużo lepszym stanie. Po drugie żadnemu z nas praca nie pozwoli wyjechać na dwa tygodnie na przelomie czerwca i lipca.
A gdybyśmy tak pojechali gdzieś niezależnie i wsparli lokalnie domy dziecka w Tomaszowie? :) Czekamy na wasz odzew!!